Rotator Plug 1 + Connect App – Black
Oorspronkelijke prijs was: €59.16.€41.41Huidige prijs is: €41.41.
Rotar Plug 1Plus – Vibrating Butt Plug with App – BlackVerlang je naar een beetje meer? Ervaar brullende anale stimulatie met de gloednieuwe plugvibrator, de R
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
Rotar Plug 1Plus – Vibrating Butt Plug with App – Black
Rotar Plug 1Plus – Vibrating Butt Plug with App – BlackVerlang je naar een beetje meer? Ervaar brullende anale stimulatie met de gloednieuwe plugvibrator, de Rotator Plug 1. Uitgerust met twee motoren, heeft de Rotator Plug 1 één motor die is toegewijd aan sterke trillingen en één motor die is toegewijd aan de ingewikkelde roterende kralen op de onderste helft. Eerder een product voor kenners, de Rotator Plug 1 is gemakkelijk in te brengen vanwege de weerstand en is extreem krachtig met de roterende kralen die boven en buiten stimulatie bieden. Met een slankere en puntige top, ervaar je nog gemakkelijker inbrengen. Bluetooth ingeschakeld, de Rotator Plug 1 verbindt met de bekroonde, gratis, Satisfyer Connect-app, waardoor je de mogelijkheid hebt om volledige controle te hebben over de krachtige motor en je genot echt aan te passen. De Rotator Plug 1 is gemaakt van lichaamsveilige siliconen, is oplaadbaar en waterdicht (IPX7). Haal vandaag nog je portie!
| Gewicht | 0.001 kg |
|---|---|
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 12 cm x 5,5 cm x 3,8 cm |
| Artikelcode | 4003153 |
| Bruikbare lengte | 13cm |
| Diameter artikel | 6cm |
| Diameter binnenzijde | 4cm |
| EAN | 4061504003153 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | Zwart |
| Multi speed | ja |
| Oplaadbaar | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |















