American Bombshell Plug Little Boy Metallic (15.5×6.5cm)
Oorspronkelijke prijs was: €21.01.€14.70Huidige prijs is: €14.70.
Little Boy – Butt PlugDe Little Boy-stekker heeft jouw zes! Deze indrukwekkende plug heeft een grote, taps toelopende, eivormige kop voor eenvoudig inbrengen. D
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (2)
Beschrijving
Little Boy – Butt Plug
Little Boy – Butt PlugDe Little Boy-stekker heeft jouw zes! Deze indrukwekkende plug heeft een grote, taps toelopende, eivormige kop voor eenvoudig inbrengen. De middelpuntring fungeert als een laatste richel voor rek en stimulatie voordat hij in de smalle stengel zakt. De uitlopende basis maakt de Little Boy veilig voor anaal spelen en kan ook worden gebruikt als grip voor samenspel. De Little Boy is een explosieve toevoeging aan elke slaapkamercollectie. American Bombshell wordt met trots gemaakt in Amerika.
| Gewicht | 0.405 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 34.29 × 12.7 × 7.62 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 5,59 cm x 15,75 cm |
| Artikelcode | 0270-30-CD |
| Bruikbare lengte | 13cm |
| Diameter artikel | 5,6cm |
| EAN | 782421018252 |
| Geproduceerd in | USA |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | PVC |
| Splashproof | Nee |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
2 beoordelingen voor American Bombshell Plug Little Boy Metallic (15.5×6.5cm)
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.







Dennis Selormey (geverifieerde eigenaar) –
Dennis Selormey (geverifieerde eigenaar) –