Butt Plug Black Medium
Oorspronkelijke prijs was: €13.42.€9.39Huidige prijs is: €9.39.
Classic Butt Plug – Medium – BlackEen klassiek speelgoed voor beginners, Doc Johnson’s 5,5 inch Butt Plug heeft een gladde traanvorm, ideaal voor de eerste keer
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (2)
Beschrijving
Classic Butt Plug – Medium – Black
Classic Butt Plug – Medium – BlackEen klassiek speelgoed voor beginners, Doc Johnson’s 5,5 inch Butt Plug heeft een gladde traanvorm, ideaal voor de eerste keer inbrengen. Het taps toelopende lichaam geeft een comfortabel gevoel en de uitlopende basis houdt het speelgoed stevig vast. Gemaakt van PVC, niet-ftalaat, lichaamsveilig materiaal, dat de antibacteriele Sil-A-Gel-formule van Doc bevat. Verkrijgbaar in wit en zwart. Met trots gemaakt in Amerika
| Gewicht | 0.204 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 26.7 × 15.2 × 5.2 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 4,06 cm x 13,46 cm |
| Artikelcode | 0244-05-CD |
| Bruikbare lengte | 11,7cm |
| Diameter artikel | 4,1cm |
| EAN | 782421110604 |
| Geproduceerd in | USA |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | PVC |
| Splashproof | Nee |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
2 beoordelingen voor Butt Plug Black Medium
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.












Joachim Ojevaar (geverifieerde eigenaar) –
M maas (geverifieerde eigenaar) –