Ouch! – Zachte Siliconen Anale Plug – Medium – 3,1 / 7,9 cm – Roségoud
Oorspronkelijke prijs was: €7.64.€5.34Huidige prijs is: €5.34.
Zachte Siliconen Anale Plug – Groot – 3,5 / 8,9 cm – Gunmetal – De 3.5�� / 8,9 cm Ouch! Large Anal Plug met zijn prachtige metallic kleur, is van een eigen
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Zachte Siliconen Anale Plug – Groot – 3,5 / 8,9 cm – Gunmetal – De 3.5�� / 8,9 cm Ouch! Large Anal Plug met zijn prachtige metallic kleur, is van een eigen klasse. Of je nu alleen gaat of met je partner, ontdek nieuwe geneugten met deze mooie Ouch! zachte siliconen pl
| Gewicht | 80 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 19.8 × 12 × 3.7 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Bruikbare lengte | 5,4cm |
| Diameter artikel | 3,4cm |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen