Round Butt Plug – Small – Black
€9.52
Round Butt PlugEen meer afgeronde buttplug, deze 3 ronde plug heeft een uniforme bolvormige kop die je effectief uitrekt, je volledig vult met een omtrek van 5,
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Round Butt Plug
Round Butt PlugEen meer afgeronde buttplug, deze 3 ronde plug heeft een uniforme bolvormige kop die je effectief uitrekt, je volledig vult met een omtrek van 5,5 en al je sweet spots raakt. De maat is klein en handzaam – en perfect voor beginners – terwijl de body taps toeloopt met een brede veiligheidsbasis. Gemaakt van onze antibacteriele Sil-A-Gel-formule en omgeven door glad PVC, deze plug is stevig en toch flexibel. Verkrijgbaar in zwart en wit. Met trots gemaakt in Amerika.
| Gewicht | 0.18 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 20.5 × 13.2 × 9.6 cm |
| Afmetingen artikel | 4,57 cm x 9,65 cm |
| Artikelcode | 0244-53-CD |
| EAN | 782421003067 |
| Geproduceerd in | USA |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | PVC |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.



Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen