Ouch! – Zachte Silicone Anale Plug – Klein – 6,5 cm – Metallic Paars
Oorspronkelijke prijs was: €7.15.€5.00Huidige prijs is: €5.00.
Zachte Silicone Anale Plug – Klein – 2,6 / 6,5 cm – Ros�goud – De 2.6�� / 6,5 cm Ouch! Small Anal Plug met zijn prachtige metallic kleur, is van een eigen
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Zachte Silicone Anale Plug – Klein – 2,6 / 6,5 cm – Ros�goud – De 2.6�� / 6,5 cm Ouch! Small Anal Plug met zijn prachtige metallic kleur, is van een eigen klasse. Of je nu alleen gaat of met je partner, ontdek nieuwe geneugten met deze mooie Ouch! zachte siliconen
| Gewicht | 64 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 19.8 × 12 × 3 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Bruikbare lengte | 4cm |
| Diameter artikel | 2,7cm |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen