Tri Rattle Liquid Silicone Anale Plug – L – Zwart
Oorspronkelijke prijs was: €17.54.€12.27Huidige prijs is: €12.27.
Quad Rattle Vloeibare Siliconen Anale Plug – XL – Zwart – Take your stimulation even further with the quad rattle plug from the LEVELZ collection. Crafted from
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Quad Rattle Vloeibare Siliconen Anale Plug – XL – Zwart – Take your stimulation even further with the quad rattle plug from the LEVELZ collection. Crafted from premium silicone, this Level 2 design features four smooth, gradually increasing bulbs paired with a lightweight internal rattle that responds to every move. The stacked shape builds deep, progressive sensation, while the rattle adds a teasing, kinetic element for even more intense play. The flexible neck and secure flared base ensure comfortable, confident wear every time. Packaged in a sleek clamshell for bold shelf presence.
| Gewicht | 177 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 23 × 11 × 7.5 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Bruikbare lengte | 12cm |
| Diameter artikel | 3,3cm |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.



Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen