The D – Super D – Realistic ULTRASKYN Dildo met Ballen – 9 / 22 cm
Oorspronkelijke prijs was: €55.33.€38.73Huidige prijs is: €38.73.
Thick Dong with Balls – 7 / 18 cm – White – De Naturals Thick Dong With Balls is voor degenen die houden van een beetje extra omtrek! Deze 7 dildo heeft realist
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Thick Dong with Balls – 7 / 18 cm – White – De Naturals Thick Dong With Balls is voor degenen die houden van een beetje extra omtrek! Deze 7 dildo heeft realistisch gevormde ballen, gezwollen aderen en een dikke schacht en kop. Het is zelfs met de hand gekleurd voor een extra vleugje realisme.
| Gewicht | 590 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 34.54 × 18.8 × 5.08 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Bruikbare lengte | 17,8cm |
| Diameter artikel | 5,1cm |
| Splashproof | Nee |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen