The D – Slim D – Realistic FIRMSKYN Dildo – 7 / 17 cm
Oorspronkelijke prijs was: €24.20.€16.94Huidige prijs is: €16.94.
Slim D – Realistic FIRMSKYN Dildo with Balls – 6 / 15 cm – De Slim D, een van de meest populaire vormen van Doc Johnson�, heeft een breedte die aangenaam en c
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Slim D – Realistic FIRMSKYN Dildo with Balls – 6 / 15 cm – De Slim D, een van de meest populaire vormen van Doc Johnson�, heeft een breedte die aangenaam en comfortabel is voor de meeste lichamen en is verkrijgbaar in zowel FIRMSKYN� als ULTRASKYN� met dubbele densiteit. Dual density ULTRASKYN� voelt warm aan en is ontworpen met een zachte buitenkant en stevige kern om het gevoel van een echte penis na te bootsen, terwijl de FIRMSKYN�-optie een steviger gevoel biedt in een klassiek materiaal voor genots
| Gewicht | 340 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 34.54 × 18.8 × 3.81 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Bruikbare lengte | 16,3cm |
| Diameter artikel | 3,8cm |
| Splashproof | Nee |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen