The D – Fat D – Realistic ULTRASKYN Dildo met Ballen – 6 / 15 cm
Oorspronkelijke prijs was: €58.19.€40.73Huidige prijs is: €40.73.
Marcus – Dildo – Markus – At first, this toy might seem little, but you’ll soon find out that he’s anything but! Marcel is an ingenious toy that brings an incre
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Marcus – Dildo – Markus – At first, this toy might seem little, but you’ll soon find out that he’s anything but! Marcel is an ingenious toy that brings an incredible stretch in the best of ways. From the sloping curve to the thick girth, Marcel is a toy for the experimenter and explorer, who’s not afraid to take control and utilise it for her maximum pleasure.
| Gewicht | 680 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 34.54 × 18.8 × 6.6 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Bruikbare lengte | 10,4cm |
| Diameter artikel | 6,6cm |
| Splashproof | Nee |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.



Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen