The D – D Slim – Realistisch ULTRASKYN Dildo met Ballen – 2 Stukken
Oorspronkelijke prijs was: €60.28.€42.19Huidige prijs is: €42.19.
Devilish Darren – Dildo with Suction Cup – 7.5 inch – Flesh – Deze kleine duivel is klaar om je een vreselijk goede tijd te bezorgen, als je hem de kans geeft!
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Devilish Darren – Dildo with Suction Cup – 7.5 inch – Flesh – Deze kleine duivel is klaar om je een vreselijk goede tijd te bezorgen, als je hem de kans geeft! Eigenlijk is Darren niet zo klein met een breedte van iets meer dan 5 cm – je moet misschien extra glijmiddel kopen om deze dikke dik te kunnen gebruiken. Het opmerkelijke SexFlesh-materiaal zorgt ervoor dat hij aanvoelt als het echte werk, met een stevige binnenkern en een zachte, vlezig buitenlaag. Darren wordt geleverd met een stevige zuignap, zodat je hem aan gladde oppervlakken kunt bevestigen, zoals je douchewand, en je achterste kunt laten zakken voor wat handsfree actie. Afmetingen: 19 cm totale lengte, 12,7 cm inbrengbare lengte, 5,7 cm maximale inbrengbare breedte Materiaal: TPR Kleur: Licht
| Gewicht | 540 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 34.54 × 18.8 × 4.32 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Bruikbare lengte | 20,1cm |
| Diameter artikel | 4,3cm |
| Splashproof | Nee |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen