Strap U – Mighty-Thrust – Duwende en Vibrerende Strapless Strap-On met Afstandsbediening
Oorspronkelijke prijs was: €151.03.€105.72Huidige prijs is: €105.72.
Thrusting and Tapping Vibrator – Powerful Pink – Deze stotende en kloppende vibrator is uniek ontworpen om de G-spot te stimuleren met stotende en kloppende bew
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Thrusting and Tapping Vibrator – Powerful Pink – Deze stotende en kloppende vibrator is uniek ontworpen om de G-spot te stimuleren met stotende en kloppende bewegingen, voor nauwkeurige stimulatie en intense orgasmes. Ontdek eindeloze momenten van vreugde en geef wat extra pit aan je leven met Loveline!
| Gewicht | 390 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 29 × 14.75 × 6 cm |
| Aantal batterijen | Ja |
| Batterij type | 23A |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
| Werkt op batterijen | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen