Slim Silicone Anale Plug – S – Zwart
Oorspronkelijke prijs was: €4.34.€3.03Huidige prijs is: €3.03.
Slanke Siliconen Anale Plug – M – Zwart – Sleek, smooth, and built for precision, the slim tapered plug from the LEVELZ collection offers effortless insertion a
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Slanke Siliconen Anale Plug – M – Zwart – Sleek, smooth, and built for precision, the slim tapered plug from the LEVELZ collection offers effortless insertion and subtle stretch. Crafted from premium silicone, this Level 2 design features a narrow, gradually widening shape that�s perfect for warm-up play or users seeking a lighter, more refined anal experience. The flexible neck and secure flared base ensure safe, comfortable wear during every session. Packaged in a sleek clamshell for clean, bold displa
| Gewicht | 63 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 20 × 11 × 5.6 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Bruikbare lengte | 9cm |
| Diameter artikel | 2,6cm |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen