Satisfyer – Plug and Play 1 – Partner Vibrator – Blauwgroen
Oorspronkelijke prijs was: €77.22.€54.05Huidige prijs is: €54.05.
Simul8 Plug Edition – Vibrating Anal Cock and Ball Toys – Nexus SIMUL8 But Plug-editie is een dubbel anaal en perineum pik- en balspeelgoed, perfect voor maxima
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Simul8 Plug Edition – Vibrating Anal Cock and Ball Toys – Nexus SIMUL8 But Plug-editie is een dubbel anaal en perineum pik- en balspeelgoed, perfect voor maximale bevrediging, alleen of met een partner. De super rekbare penis- en kogelring houdt je langer harder, terwijl de vibrerende plug en basis de anus en het perineum stimuleren terwijl je stoot. Bestuur beide motoren onafhankelijk van elkaar, waardoor je een overvloed aan pleziercombinaties hebt, 48 in totaal!
| Gewicht | 417 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 27.5 × 11.65 × 6.55 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Aantal motoren | 2 |
| Diameter artikel | 4,4cm |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
| Werkt op batterijen | No |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen