Rocket Launcher – Black
Oorspronkelijke prijs was: €25.65.€17.95Huidige prijs is: €17.95.
Rocket Launcher – Butt PlugThe Rocket Launcher Black. Gemaakt van zachte rubber van de beste kwaliteit, geurloos, non-toxic ( (phthalates vrij) en heel gemakkel
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Rocket Launcher – Butt Plug
Rocket Launcher – Butt PlugThe Rocket Launcher Black. Gemaakt van zachte rubber van de beste kwaliteit, geurloos, non-toxic ( (phthalates vrij) en heel gemakkelijke te reinigen met bijvoorbeeld een beetje afwasmiddel. Deze anaal dildo van Domestic Partner is bestand tegen elk glijmiddel!
| Gewicht | 0.104 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 35.5 × 16 × 7 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 5 cm x 5 cm x 17 cm |
| Artikelcode | AIR20B |
| EAN | 8713221041357 |
| Geproduceerd in | Belgie |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | PVC |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen