Quad Rattle Vloeibare Siliconen Anale Plug – XL – Zwart
Oorspronkelijke prijs was: €19.74.€13.81Huidige prijs is: €13.81.
Slim Silicone Anale Plug – S – Zwart – Sleek, smooth, and built for precision, the slim tapered plug from the LEVELZ collection offers effortless insertion and
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Slim Silicone Anale Plug – S – Zwart – Sleek, smooth, and built for precision, the slim tapered plug from the LEVELZ collection offers effortless insertion and subtle stretch. Crafted from premium silicone, this Level 2 design features a narrow, gradually widening shape that�s perfect for warm-up play or users seeking a lighter, more refined anal experience. The flexible neck and secure flared base ensure safe, comfortable wear during every session. Packaged in a sleek clamshell for clean, bold displa
| Gewicht | 230 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 27 × 11 × 7.5 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Bruikbare lengte | 15cm |
| Diameter artikel | 3,3cm |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen