-30%
Puppy Tail Plug – Glim in het Donker
Oorspronkelijke prijs was: €21.94.€15.35Huidige prijs is: €15.35.
Radical – Butt Plug – Medium unisex siliconen buttplug met ankerbasis. Volledig waterdicht
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Radical – Butt Plug – Medium unisex siliconen buttplug met ankerbasis. Volledig waterdicht
| Gewicht | 120 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 9 × 5 × 17 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Bruikbare lengte | 8cm |
| Diameter artikel | 3cm |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen