Roman Todd – Realistic ULTRASKYN Dildo – 8 / 20 cm – Vanilla
Oorspronkelijke prijs was: €72.82.€50.97Huidige prijs is: €50.97.
Roman Todd – Realistic ULTRASKYN Dildo – 8 / 20 cm – VanillaRoman Todd wil . Zijn Signature Cock is rechtstreeks van zijn lichaam gegoten en met de hand vervaar
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Roman Todd – Realistic ULTRASKYN Dildo – 8 / 20 cm – Vanilla
Roman Todd – Realistic ULTRASKYN Dildo – 8 / 20 cm – VanillaRoman Todd wil . Zijn Signature Cock is rechtstreeks van zijn lichaam gegoten en met de hand vervaardigd in dual density ULTRASKYN, met levensechte aderen en rondingen voor de ultieme pornosterervaring. Dit materiaal legt elk detail perfect vast, bootst het unieke gevoel van echte huid na en warmt op tot lichaamstemperatuur bij gebruik.
| Gewicht | 0.316 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 28.96 × 11.43 × 8.64 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 3,6 cm x 20,3 cm x 3,6 cm |
| Artikelcode | 8160-33-BX |
| Bruikbare lengte | 16,3cm |
| Diameter artikel | 3,6cm |
| EAN | 782421087548 |
| Kleur | Huidskleur |
| Materiaal | Thermoplastisch elastomeer (TPE) |
| Splashproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen