Platinum Premium Silicone – The Tru Touch
Oorspronkelijke prijs was: €114.18.€79.92Huidige prijs is: €79.92.
Platinum Premium Silicone – The Tru Curve – From American legacy, Doc Johnson, the new reality in lifelike materials – TRUSKYN, an iconic sensation. Actively cr
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Platinum Premium Silicone – The Tru Curve – From American legacy, Doc Johnson, the new reality in lifelike materials – TRUSKYN, an iconic sensation. Actively creates the tender feel of real skin. TRUSKYN is pure, hygienic, health-grade silicone that has been proprietarily handcrafted into a form that emulates actual skin, right down to warming to your own body temperature. 6 inches of sexual obsession, sure to become your favorite diversion. THE TRU CURVE has a slender, curved shape designed for pure G-Spot satisfaction. With a harness or without, the TRU CURVE is pure sensual enjoyment.
| Gewicht | 448 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 10.3 × 4.3 × 3.3 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Bruikbare lengte | 18,5cm |
| Diameter artikel | 4,3cm |
| Oplaadbaar | Nee |
| Splashproof | Nee |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen