Platinum Premium Silicone – De Stretch – Open-Tunnel Butt Plug – Medium
Oorspronkelijke prijs was: €39.05.€27.33Huidige prijs is: €27.33.
American Pop – Mode – Silicone Anal Plug – 4” / 10 cm – Collectors, take note: American POP! is here to revolutionize your pleasure products gallery with a vib
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
American Pop – Mode – Silicone Anal Plug – 4” / 10 cm – Collectors, take note: American POP! is here to revolutionize your pleasure products gallery with a vibrant selection of vibrators, plugs, dildos, and more! Experimenting with butt play is a growing trend, and the taboos surrounding backdoor exploration no longer apply. Mode’s rounded, tapered shape, flared base, and moderate size offer a safe, comfortable fit for new and experienced players alike. Platinum Premium Silicone is the highest-quality and most hygienic material used in the adult novelty industry, and it’s what we use to handcraft unique American-made products like Mode every day.
| Gewicht | 180 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 18.3 × 8.4 × 6.4 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Bruikbare lengte | 8,9cm |
| Diameter artikel | 5,1cm |
| Splashproof | Nee |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen