-30%
Ouch! – Diamant Hart Butt Plug – Regular
Oorspronkelijke prijs was: €8.74.€6.11Huidige prijs is: €6.11.
Diamond Heart Butt Plug – Regular – Geniet van constante stimulatie, vanwege zijn gewicht, klassieke vorm en flexibele nek. Deze buttplug heeft een prachtige di
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Diamond Heart Butt Plug – Regular – Geniet van constante stimulatie, vanwege zijn gewicht, klassieke vorm en flexibele nek. Deze buttplug heeft een prachtige diamant aan de onderkant.
| Gewicht | 50 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 7.5 × 10.5 × 4.8 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Bruikbare lengte | 6cm |
| Diameter artikel | 2,8cm |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen