Ouch! – Ass Snake Dildo – 39 / 100 cm
Oorspronkelijke prijs was: €49.44.€34.60Huidige prijs is: €34.60.
Ass Spike Dildo – 13 / 34 cm – Langdurig spiked genot. Met 34 cm om in te nemen, is dit misschien wel een van de extremere speeltjes die verkrijgbaar zijn. Voor
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Ass Spike Dildo – 13 / 34 cm – Langdurig spiked genot. Met 34 cm om in te nemen, is dit misschien wel een van de extremere speeltjes die verkrijgbaar zijn. Voor echte waaghalzen kan dat seksueel genot op zijn best betekenen. Dus als je zin hebt in een echte pittige uitdaging, zoek dan niet verder – je hebt je match gevonden. Deze intense spike dildo is ook verkrijgbaar in twee grotere maten
| Gewicht | 854 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 11.5 × 58 × 7 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Bruikbare lengte | 100cm |
| Diameter artikel | 3cm |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.


Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen