Nipple Erector Set Black
Oorspronkelijke prijs was: €12.04.€8.42Huidige prijs is: €8.42.
Nipple Erector SetHoud je tepels stijf en gevoelig met deze tepel erector set en ervaar het pompende genot! Om te beginnen, pak de pomp met de kleinste opening.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Nipple Erector Set
Nipple Erector SetHoud je tepels stijf en gevoelig met deze tepel erector set en ervaar het pompende genot! Om te beginnen, pak de pomp met de kleinste opening. Schuif de gewenste rubberen ring over het mondje en plaats deze op je tepel. Knijp in het ballonetje tot het gewenste resultaat is bereikt. Schuif nu de rubberen ring om je tepel om deze hard en gevoelig te houden. Herhaal deze stappen bij de andere tepel. Om de tepels nog groter te krijgen gebruik dan de pomp met de wijdere opening. Veel plezier!
| Gewicht | 0.066 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 11 × 13 × 5 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 3 cm x 3 cm x 7 cm |
| Artikelcode | OU056BLK |
| EAN | 8714273950161 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | Zwart / Transparant |
| Splashproof | Nee |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen