Metal Handcuffs – Metal
Oorspronkelijke prijs was: €3.85.€2.69Huidige prijs is: €2.69.
Metal HandcuffsSpeel met je geliefde en sluit hem of haar op met deze geweldige en ondeugende handboeien. In het geval dat je beide sleutels verliest, kan het v
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Metal Handcuffs
Metal HandcuffsSpeel met je geliefde en sluit hem of haar op met deze geweldige en ondeugende handboeien. In het geval dat je beide sleutels verliest, kan het vergrendelingsmechanisme met een druk op de knop worden geopend.
| Gewicht | 0.066 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 9.5 × 11.6 × 2 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 0,7 cm x 6,5 cm x 27 cm |
| Artikelcode | SHT347MET |
| EAN | 8714273302144 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | Grijs |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen