Japanese Bondage – Silicone Cuffs – Small – Black
€14.16
Silicone HandcuffsVoor zowel beginners als liefhebbers van terughoudendheid, hebben deze eersteklas siliconen manchetten een gegoten ontwerp uit een stuk zonder
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (1)
Beschrijving
Silicone Handcuffs
Silicone HandcuffsVoor zowel beginners als liefhebbers van terughoudendheid, hebben deze eersteklas siliconen manchetten een gegoten ontwerp uit een stuk zonder metalen hardware die kan breken, kleding kan haken of de huid kan irriteren. Deze stevige maar flexibele polsboeien zijn perfect voor licht bondagespel en bieden sterke maar comfortabele fixatie en onderwerping zonder pijn.
| Gewicht | 0.09 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 4.4 × 6.4 × 0.8 cm |
| Aantal motoren | 1 |
| Aantal snelheden | 7 |
| Afmetingen artikel | 6,86 cm x 6,86 cm x 16,51 cm |
| Artikelcode | 2102-03-BX |
| Diameter artikel | 6,9 cm |
| Diameter binnenzijde | 4,8 cm |
| EAN | 782421069438 |
| Geproduceerd in | USA |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Silicone |
| Multi speed | Ja |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
1 beoordeling voor Japanese Bondage – Silicone Cuffs – Small – Black
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.





John Sal (geverifieerde eigenaar) –