Master Series – Turbo Ass-Spinner – Silicone Anal Plug with Remote Control
Oorspronkelijke prijs was: €97.24.€68.06Huidige prijs is: €68.06.
Vibrating Silicone Butt Plug with Remote Control – Voel de sublieme kracht van BANG Toy’s Swirled Silicone Butt Plug! De 21 verschillende vibratiepatronen, geco
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Vibrating Silicone Butt Plug with Remote Control – Voel de sublieme kracht van BANG Toy’s Swirled Silicone Butt Plug! De 21 verschillende vibratiepatronen, gecombineerd met het zijdezachte gevoel van het siliconenmateriaal, geven je genoeg opties om mee te spelen wanneer de stemming toeslaat. Ook is deze stekker waterdicht, waardoor hij ook onder de douche of in de hottub te gebruiken is. Het plezier houdt nooit op met deze oplaadbare USB-vibrator, want hij wordt ook geleverd met een draadloze afstandsbediening voor eenvoudig solo-gebruik of opwindend samenspel! Speel met vertrouwen – deze plug is gemaakt van lichaamsveilige, niet-poreuze, ftalaatvrije siliconen. Alleen gebruiken met glijmiddel op waterbasis, siliconenmateriaal is niet compatibel met glijmiddel op siliconenbasis.
| Gewicht | 326 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 23.1 × 11.5 × 9 cm |
| Aantal batterijen | Ja |
| Aantal snelheden | 6 |
| Batterij type | CR2032 |
| Bruikbare lengte | 13,5cm |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
| Werkt op batterijen | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen