Dildo All Black 22 cm (5)
Oorspronkelijke prijs was: €22.72.€15.90Huidige prijs is: €15.90.
Dildo – 9 / 22 cmDeze All Black dildo met zijn mooie stevige eikel en lange schacht wordt staande gehouden door zijn 2 kleine balzakken. Leuk speeltje om naar t
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Dildo – 9 / 22 cm
Dildo – 9 / 22 cmDeze All Black dildo met zijn mooie stevige eikel en lange schacht wordt staande gehouden door zijn 2 kleine balzakken. Leuk speeltje om naar te kijken en zeker ook uit te proberen door de gevorderden ! Glijmiddelen gebaseerd op zowel water als silliconen kunnen hierbij gebruikt worden. Het is belangrijk de dildo goed te reinigen na gebruik. Elk speeltje is individueel strak verpakt in een transparante plastic beschermhoes.
| Gewicht | 0.74 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 22 × 8 × 8 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 8 cm x 8 cm x 22 cm |
| Artikelcode | AB48 |
| EAN | 5420044205615 |
| Geproduceerd in | Belgie |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | PVC |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.








Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen