-30%
Diamond Heart Butt Plug – Large – Black
Oorspronkelijke prijs was: €5.44.€3.80Huidige prijs is: €3.80.
Diamond Heart Butt Plug – LargeGeniet van constante stimulatie, vanwege zijn gewicht, klassieke vorm en flexibele nek. Deze buttplug heeft een prachtige diamant
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Diamond Heart Butt Plug – Large
Diamond Heart Butt Plug – LargeGeniet van constante stimulatie, vanwege zijn gewicht, klassieke vorm en flexibele nek. Deze buttplug heeft een prachtige diamant aan de onderkant.
| Gewicht | 0.075 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 8 × 11.7 × 5.4 cm |
| Afmetingen artikel | 3,5 cm x 3,5 cm x 8 cm |
| Artikelcode | OU336BLK |
| Bruikbare lengte | 7cm |
| Diameter artikel | 3,5cm |
| EAN | 8714273530561 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | Zwart |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.













Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen