-30%
Diamond Butt Plug – Black – Large
Oorspronkelijke prijs was: €6.54.€4.57Huidige prijs is: €4.57.
Diamond Butt Plug – LargeGeniet van constante stimulatie, vanwege zijn gewicht, klassieke vorm en flexibele nek. Deze buttplug heeft een prachtige diamant aan d
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Diamond Butt Plug – Large
Diamond Butt Plug – LargeGeniet van constante stimulatie, vanwege zijn gewicht, klassieke vorm en flexibele nek. Deze buttplug heeft een prachtige diamant aan de onderkant.
| Gewicht | 0.077 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 8 × 11.7 × 5.3 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 3,5 cm x 3,5 cm x 8 cm |
| Artikelcode | OU182BLK |
| Diameter artikel | 3,5cm |
| EAN | 8714273786272 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Acrylic / Silicone |
| Splashproof | Nee |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.










Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen