CodeBlack – 8 Inch Dong – Raging Hard-Ons
Oorspronkelijke prijs was: €16.83.€11.78Huidige prijs is: €11.78.
CodeBlack – Raging Hard Dildo – 8 / 20 cmDit solide zwarte Vac-U-Lock-hulpstuk voelt zacht aan en heeft een uniek spiraalontwerp voor ongelooflijke voldoening!
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
CodeBlack – Raging Hard Dildo – 8 / 20 cm
CodeBlack – Raging Hard Dildo – 8 / 20 cmDit solide zwarte Vac-U-Lock-hulpstuk voelt zacht aan en heeft een uniek spiraalontwerp voor ongelooflijke voldoening! Gebruik met elke Vac-U-Lock set of accessoire. O-ring compatibel. Ftalaatvrij, lichaamsveilig materiaal. Vac-U-Lock-bevestiging Zwaar geaderde schacht voor extra stimulatie Te gebruiken met elke Vac-U-Lock-set of -accessoire O-ring compatibel Ftalaatvrij, lichaamsveilig materiaal
| Gewicht | 0.27 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 23.7 × 8.7 × 6.9 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 3,81 cm x 20,32 cm |
| Artikelcode | 1016-28-BX |
| Bruikbare lengte | 20,3cm |
| Diameter artikel | 3,8cm |
| EAN | 782421026530 |
| Geproduceerd in | USA |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | PVC |
| Splashproof | Nee |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.








Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen