7 Inch Thin Cock with Balls – Purple
€12.62
Thin Cock with Balls – 7 / 18 cmDe gematigde breedte en de slanke, taps toelopende punt van de Crystal Jellies 7-Inch Thin Cock with Balls zijn ontworpen voor g
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Thin Cock with Balls – 7 / 18 cm
Thin Cock with Balls – 7 / 18 cmDe gematigde breedte en de slanke, taps toelopende punt van de Crystal Jellies 7-Inch Thin Cock with Balls zijn ontworpen voor gemakkelijke toegang en optimaal genot. Deze dong heeft een levensechte fallische vorm, compleet met realistische aderen, stevige ballen en gedetailleerde huidtextuur in een assortiment prachtige kristallijne tinten, en een ingebouwde zuignapbasis die naadloos handsfree plezier mogelijk maakt. Onze kristallen bollen voorspellen puur plezier in jouw toekomst.
| Gewicht | 0.48 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 34.55 × 18.8 × 7.12 cm |
| Afmetingen artikel | 4,1 cm x 7,1 cm x 18,3 cm |
| Artikelcode | 0288-18-CD |
| Bruikbare lengte | 15,5 cm |
| Diameter artikel | 4 cm |
| EAN | 782421073312 |
| Geproduceerd in | USA |
| Kleur | Paars |
| Materiaal | PVC |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.



Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen