Yummy Sunshine Vibrator – Yellow
Oorspronkelijke prijs was: €45.52.€31.86Huidige prijs is: €31.86.
Yummy Sunshine – Classic Vibrator – YellowYummy Sunshine is een aangenaam gebogen vibe die je verwent met zijn sensueel geribbelde structuur, schuine punt en di
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Yummy Sunshine – Classic Vibrator – Yellow
Yummy Sunshine – Classic Vibrator – YellowYummy Sunshine is een aangenaam gebogen vibe die je verwent met zijn sensueel geribbelde structuur, schuine punt en diepe vibraties. In een parmantig geel met een glad aanvoelend oppervlak, zal het je intense climaxen bezorgen, waardoor je zon dagenlang schijnt!
| Gewicht | 0.355 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 26 × 9.8 × 5.8 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 4,2 cm x 5,8 cm x 22,6 cm |
| Artikelcode | EE73-879-1017 |
| Bruikbare lengte | 13cm |
| Diameter artikel | 4,2cm |
| EAN | 4049369016457 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | Geel |
| Materiaal | Silicone, ABS |
| Max RPM | 11000 |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.


Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen