Vaginal / Anal Douche – Black
Oorspronkelijke prijs was: €9.84.€6.88Huidige prijs is: €6.88.
Anal and Vaginal Shower – BlackVaginale Douche heeft direct effect bij de intensieve reiniging van de vagina en helpt bij het voorkomen van vaginale ongemakken.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Anal and Vaginal Shower – Black
Anal and Vaginal Shower – BlackVaginale Douche heeft direct effect bij de intensieve reiniging van de vagina en helpt bij het voorkomen van vaginale ongemakken. De douche is ergonomisch gevormd en voorzien van een zachte canule van medicinale kunststof met spoelgaten aan zowel de voor- als de zijkant. Hierdoor wordt de vagina optimaal gereinigd op een vrouwvriendelijke en veilige manier. Daarnaast is de douche makkelijk en in iedere gewenste positie te gebruiken.
| Gewicht | 0.261 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 9.5 × 11 × 29.5 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 7,8 cm x 7,8 cm x 13,3 cm |
| Artikelcode | OU113BLK |
| Diameter artikel | 7,5cm |
| EAN | 8714273069252 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | Zwart |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.



Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen