-30%
Triune – Intruder with C-Ring (55/30mm)
0 out of 5
€25.41 Oorspronkelijke prijs was: €25.41.€17.78Huidige prijs is: €17.78.
Intruder with C-Ring – 2.2 x 1.2 / 55/30 mmDeze prachtig gepolijste roestvrij stalen cock ring heeft een anale bal eraan bevestigd, die ervoor zorgt dat de ring
Availability: Op voorraad
Artikelnummer: 8714273782021
Categorieën: Metaal, Penis Ringen, Toys Hem
Tag: Gratis verzending vanaf 70 Euro
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Intruder with C-Ring – 2.2 x 1.2 / 55/30 mm
Intruder with C-Ring – 2.2 x 1.2 / 55/30 mmDeze prachtig gepolijste roestvrij stalen cock ring heeft een anale bal eraan bevestigd, die ervoor zorgt dat de ring mooi en stevig op zijn plaats blijft. De bal kan gemakkelijk worden verwijderd voor eenvoudige reiniging.
| Gewicht | 0.345 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 15.6 × 8.5 × 7.6 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 7,4 cm x 7,4 cm x 15,5 cm |
| Artikelcode | TBJ-2063-5530 |
| EAN | 8714273782021 |
| Geproduceerd in | Pakistan |
| Splashproof | Nee |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.

Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen