Tower Of Power – 6 Pack Black
€8.00
Tower Of Power – Cockring Set – 6 PiecesGeef jezelf de toren van krachtige cockringen-set en opwinding zal zeker volgen. U kunt kiezen uit een grote selectie va
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Tower Of Power – Cockring Set – 6 Pieces
Tower Of Power – Cockring Set – 6 PiecesGeef jezelf de toren van krachtige cockringen-set en opwinding zal zeker volgen. U kunt kiezen uit een grote selectie van 6 vormen met deze verrukkelijke selectie zwart gekleurde cockringen. Deze penisringen zijn gemaakt van super rekbaar TPE en zullen je speeltijd spannender maken. Laat het plezier langer duren met Doc Johnson’s Tower of Power.
| Gewicht | 0.065 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 4.8 × 4.8 × 18.6 cm |
| Afmetingen artikel | 4cm x 4cm x 1cm |
| Artikelcode | 0860-02-BX |
| EAN | 782421959616 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | TPR |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen