Touch? Passionate Love Dice
Oorspronkelijke prijs was: €4.95.€3.46Huidige prijs is: €3.46.
Passionate Love DiceMet deze Passionate Love Dice winnen jullie allebei! Heb geluk, gooi de dobbelstenen en voer de actie uit die je scoort. De eerste dobbelste
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Passionate Love Dice
Passionate Love DiceMet deze Passionate Love Dice winnen jullie allebei! Heb geluk, gooi de dobbelstenen en voer de actie uit die je scoort. De eerste dobbelsteen is welke actie je moet uitvoeren. De tweede dobbelsteen is op welk lichaamsdeel je de actie mag uitvoeren. Wanneer je de kroon gooit, mag je partner kiezen welke actie je moet uitvoeren.
| Gewicht | 0.045 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 8.5 × 8.5 × 3 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 2,4 cm x 2,4 cm x 2,4 cm |
| Artikelcode | TOU013 |
| EAN | 8714273959072 |
| Geproduceerd in | China |
| Kleur | Zwart |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen