The D – Slim D – Realistic FIRMSKYN Dildo met Ballen – 6 / 15 cm
Oorspronkelijke prijs was: €32.12.€22.48Huidige prijs is: €22.48.
Slim D – Realistic ULTRASKYN Dildo – 6 / 15 cm – De Slim D, een van de meest populaire vormen van Doc Johnson, heeft een breedte die aangenaam en comfortabel is
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Slim D – Realistic ULTRASKYN Dildo – 6 / 15 cm – De Slim D, een van de meest populaire vormen van Doc Johnson, heeft een breedte die aangenaam en comfortabel is voor de meeste lichamen en is verkrijgbaar in zowel FIRMSKYN als ULTRASKYN met dubbele dichtheid. ULTRASKYN met dubbele dichtheid voelt warm aan en is ontworpen met een zachte buitenkant en stevige kern om het gevoel van een echte penis na te bootsen, terwijl de FIRMSKYN-optie een steviger gevoel biedt in een klassiek materiaal voor genotsproducten.
| Gewicht | 410 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 34.54 × 18.8 × 3.81 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Bruikbare lengte | 14cm |
| Diameter artikel | 3,8cm |
| Splashproof | Nee |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen