The D – Perfect D – 8 Inch with Balls – Firmskyn – Flesh
Oorspronkelijke prijs was: €40.59.€28.41Huidige prijs is: €28.41.
Perfect D – Realistic FIRMSKYN Dildo with Balls – 8 / 20 cmNu verkrijgbaar in FIRMSKYN, is de Perfect D rechtstreeks gevormd uit een echte penis in erectie voor
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Perfect D – Realistic FIRMSKYN Dildo with Balls – 8 / 20 cm
Perfect D – Realistic FIRMSKYN Dildo with Balls – 8 / 20 cmNu verkrijgbaar in FIRMSKYN, is de Perfect D rechtstreeks gevormd uit een echte penis in erectie voor een ongelooflijk levensechte look met een nieuw steviger gevoel. Realistische aderen en pluche, flexibele ballen maken de ervaring compleet.
| Gewicht | 0.65 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 13.6 × 7.4 × 3.2 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 4,57 cm x 4,57 cm x 20,57 cm |
| Artikelcode | 1705-28-CD |
| Bruikbare lengte | 19,1cm |
| Diameter artikel | 4,6cm |
| EAN | 782421069728 |
| Geproduceerd in | USA |
| Kleur | Huidskleur |
| Materiaal | PVC |
| Splashproof | Nee |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.



Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen