The D – Master D – Realistic FIRMSKYN Dildo met Ballen – 7 / 18 cm
Oorspronkelijke prijs was: €37.40.€26.18Huidige prijs is: €26.18.
Master D – Realistic FIRMSKYN Dildo with Balls – 7 / 18 cm – De Master D, een dikke levensechte lul met ballen, is handgemaakt om te voldoen aan beide materiaal
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Master D – Realistic FIRMSKYN Dildo with Balls – 7 / 18 cm – De Master D, een dikke levensechte lul met ballen, is handgemaakt om te voldoen aan beide materiaalopties. Dual density ULTRASKYN� voelt warm aan en is ontworpen met een zachte buitenkant en stevige kern om het gevoel van een echte penis na te bootsen, terwijl de FIRMSKYN�-optie een steviger gevoel biedt in een klassiek materiaal voor genotsproduc
| Gewicht | 520 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 34.54 × 18.8 × 4.32 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Bruikbare lengte | 15cm |
| Diameter artikel | 4,3cm |
| Splashproof | Nee |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen