Siliconen Anale Plug met Lus – M – Zwart
Oorspronkelijke prijs was: €6.54.€4.57Huidige prijs is: €4.57.
Siliconen Anale Plug met Lus – L – Zwart – Refined for precision, this pointed anal plug from the LEVELZ collection offers sleek stimulation with total control.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Siliconen Anale Plug met Lus – L – Zwart – Refined for precision, this pointed anal plug from the LEVELZ collection offers sleek stimulation with total control. Made from premium silicone, this Level 2 design features a slim, tapered tip for easy insertion and a smooth, streamlined body for a more subtle stretch. The built-in loop handle adds confidence, comfort, and simple retrieval�ideal for solo exploration or partner-assisted play. Packaged in a sleek clamshell for strong visual impac
| Gewicht | 79 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 22 × 11 × 5 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Bruikbare lengte | 8cm |
| Diameter artikel | 3,4cm |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen