Siliconen Anale Plug met Lus – L – Zwart
Oorspronkelijke prijs was: €7.64.€5.34Huidige prijs is: €5.34.
Enkele Rammelaar Vloeibare Siliconen Anale Plug – S – Zwart – Feel every movement with the rattle plug from the LEVELZ collection. Made from premium silicone, t
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Enkele Rammelaar Vloeibare Siliconen Anale Plug – S – Zwart – Feel every movement with the rattle plug from the LEVELZ collection. Made from premium silicone, this Level 2 design features a smooth, bulb-shaped body with a lightweight internal rattle that responds to your motion, creating subtle, teasing sensations with every shift. The flexible neck and secure flared base ensure comfortable, confident wear, whether you’re playing solo or with a partner. Packaged in a sleek clamshell for bold, clean display.
| Gewicht | 103 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 22 × 11 × 5.5 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Bruikbare lengte | 10cm |
| Diameter artikel | 4cm |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen