Sensfeel For Man Pheromone Perfum – Eau De Toilette
Oorspronkelijke prijs was: €29.41.€20.58Huidige prijs is: €20.58.
Sensfeel – Pheromones Perfume for MenAdem aantrekkingskracht uit met het Sensfeel For Man-parfum, een exclusieve formule die het innovatieve SensfeelTM bevat me
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Sensfeel – Pheromones Perfume for Men
Sensfeel – Pheromones Perfume for MenAdem aantrekkingskracht uit met het Sensfeel For Man-parfum, een exclusieve formule die het innovatieve SensfeelTM bevat met een natuurlijke basis die fysieke aantrekkingskracht opwekt.
| Gewicht | 0.212 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 7.5 × 3.5 × 10 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 6,5cm x 3,2cm x 8cm |
| Artikelcode | OR-51744 |
| EAN | 5600298351744 |
| Geproduceerd in | Portugal |
| Ingrediënten | Forskolin (Coleus forskohlii) and Theaflavins (Camellia sinensis) |
| Kleur | Zwart / Transparant |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.








Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen