Rechargeable Vibrating Butt Plug
Oorspronkelijke prijs was: €52.82.€36.97Huidige prijs is: €36.97.
Smooth Vibrating Anal Plug with Remote Control – Deze vibrerende anaalplug van Driller is een droom voor anale liefhebbers – elke wervelende richel komt samen b
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Smooth Vibrating Anal Plug with Remote Control – Deze vibrerende anaalplug van Driller is een droom voor anale liefhebbers – elke wervelende richel komt samen bij de zachte flexibele punt, zodat je kunt genieten van elke draai als de Driller je binnenkomt. Gemaakt van superzachte, lichaamsveilige materialen, zodat je comfortabel en met een gerust hart kunt knijpen en plezieren. Activeer de 3 snelheden en 7 krachtige vibratiepatronen met de aan/uit-knop op de basis of de meegeleverde afstandsbediening voor eenvoudiger solo-gebruik of opwindend partnerspel! Het waterdichte ontwerp betekent dat je zonder gedoe onder de douche kunt spelen – voorbereiden, spelen en schoonmaken met gemak. De flexibele punt maakt het inbrengen gemakkelijk en comfortabel, nog aangenamer gemaakt door een royale toepassing van je favoriete glijmiddel op waterbasis. Vermijd het gebruik met siliconen smeermiddelen om de levensduur van uw dRILLER te verlengen. Gemaakt van ftalaatvrije, lichaamsveilige siliconen zodat u kunt genieten van deze wervelende anaal plug keer op keer zonder zorgen.
| Gewicht | 272 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 23.5 × 8 × 7 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Bruikbare lengte | 12cm |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen