PRORINO Libido Powder Concentrate for women
Oorspronkelijke prijs was: €17.88.€12.51Huidige prijs is: €12.51.
Libido Powder Concentrate for WomenProrino libidoverhogend poeder voor vrouwen. Het poeder lost gemakkelijk op in water. Drink het en merk dat je seksuele verla
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Libido Powder Concentrate for Women
Libido Powder Concentrate for WomenProrino libidoverhogend poeder voor vrouwen. Het poeder lost gemakkelijk op in water. Drink het en merk dat je seksuele verlangens worden gestimuleerd! Elke verpakking bevat maar liefst zeven staafjes poeder. Geniet weer van seks met Prorino libidoverhogend poeder.Ingredienten: Maltodextrine, 10 L-Arginine, 10 Taurine, Citroenzuur, Aroma, Natriumwaterstofcarbonaat, 4 Damiana Wortelpoeder, 1,4 Granaatappelextract, Zoetstof Acesulfaam K, 0,8 Cafeine, Zoetstof Sucralose, Kleur Beta-caroteen
| Gewicht | 0.55 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 2.5 × 12.6 × 10.3 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 10,3cm x 12,6cm x 2,5cm |
| Artikelcode | H-78500 |
| EAN | 4042342003314 |
| Geproduceerd in | Duitsland |
| Kleur | Blauw |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.







Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen