Chi – Rechargeable Silicone Clit Vibe – Mint
Oorspronkelijke prijs was: €55.66.€38.96Huidige prijs is: €38.96.
Chi – Rechargeable Silicone Clit Vibe – MintMaak pure sensualiteit uw nieuwe ritueel met Chi, deze luxueuze zachte siliconen vibrator. De stille maar krachtige
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Chi – Rechargeable Silicone Clit Vibe – Mint
Chi – Rechargeable Silicone Clit Vibe – MintMaak pure sensualiteit uw nieuwe ritueel met Chi, deze luxueuze zachte siliconen vibrator. De stille maar krachtige vibraties zijn ontworpen om uw clitoris precies goed te raken, waardoor uw slaapkamer, douche of partnerspel in pure nirwana verandert.
| Gewicht | 0.062 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 17 × 10 × 4 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Afmetingen artikel | 7,3 cm x 4,7 cm x 3,4 cm |
| Artikelcode | 7000-01-BX |
| EAN | 782421083243 |
| Kleur | Groen |
| Oplaadbaar | Ja |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.











Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen