Vibrating and Rechargeable – 10 Speed Silicone Ribbed Strap-On – Adjustable – Black
Oorspronkelijke prijs was: €32.94.€23.05Huidige prijs is: €23.05.
Vibrating and Rechargeable – 10 Speed Silicone Ribbed Strap-On – Adjustable – BlackZoals ze zeggen is geven beter dan ontvangen en met deze strap-on vibrerende
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Vibrating and Rechargeable – 10 Speed Silicone Ribbed Strap-On – Adjustable – Black
Vibrating and Rechargeable – 10 Speed Silicone Ribbed Strap-On – Adjustable – BlackZoals ze zeggen is geven beter dan ontvangen en met deze strap-on vibrerende dildo zal je partner zeker een fantastische tijd beleven! Gemaakt van 100 zijdezachte medische siliconen, wordt de strakke vibratordildo set geleverd met een driepuntsbevestigingssysteem en dubbele drukknoppen, om ze stevig op hun plaats te houden. De vibrator wordt geleverd met 10 verschillende snelheidsstanden en draait tot een teenkrullende 14500rpm, en dat alles terwijl hij discreet stil is met minder dan 55dB. De oplaadbare vibrator geeft 40 minuten speeltijd.
| Gewicht | 0.218 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 21.7 × 12.6 × 6.6 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Aantal motoren | 1 |
| Aantal snelheden | 10 |
| Artikelcode | OU867BLK |
| Bruikbare lengte | 15,5cm |
| Diameter artikel | 3,3cm |
| EAN | 8714273507587 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Abs, Siliconen |
| Max RPM | 14500 |
| Max aantal dB | 60 |
| Oplaadbaar | Ja |
| Splashproof | Ja |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
| Werkt op batterijen | No |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.













Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen