Platinum Premium Silicone – The Tru Feel
Oorspronkelijke prijs was: €85.58.€59.90Huidige prijs is: €59.90.
Classic Dong – Dildo – 8 / 20 cm – Als je de meest levensechte look en feel wenst in een klassiek bestseller ontwerp, dan is deze 8 lul het speelgoed voor jou.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Classic Dong – Dildo – 8 / 20 cm – Als je de meest levensechte look en feel wenst in een klassiek bestseller ontwerp, dan is deze 8 lul het speelgoed voor jou. Gemaakt van latexvrij niet-ftalaat PVC en Doc Johnson’s gepatenteerde antibacteri�le Sil-A-Gel formule. Verkrijgbaar in wit en zwart Met trots gemaakt in Amerik
| Gewicht | 339 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 26.3 × 11 × 8.2 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Bruikbare lengte | 14,5cm |
| Diameter artikel | 3,8cm |
| Oplaadbaar | Nee |
| Splashproof | Nee |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.



Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen