Platinum Premium Silicone – Platinum Premium Silicone – The Tru Curve
Oorspronkelijke prijs was: €99.88.€69.91Huidige prijs is: €69.91.
The Tru Feel – From American legacy, Doc Johnson, the new reality in lifelike materials – TRUSKYN, an iconic sensation. Actively creates the tender feel of real
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
The Tru Feel – From American legacy, Doc Johnson, the new reality in lifelike materials – TRUSKYN, an iconic sensation. Actively creates the tender feel of real skin. TRUSKYN is pure, hygienic, health grade silicone that has been proprietarily handcrafted into a form that emulates actual skin, right down to warming to your own body temperature. 6.5 inches of perfect sexual fulfillment, sure to become your favorite obsession. The Tru Feel has an arousing texture and seductive shape made for your personal erotic satisfaction. With an O-ring harness or without, the Tru Feel is pure sensual enjoyment.
| Gewicht | 390 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 26.3 × 11 × 8.2 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Bruikbare lengte | 15,2cm |
| Diameter artikel | 4,3cm |
| Oplaadbaar | Nee |
| Splashproof | Nee |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen