Platinum Premium Silicone – De Gal Pal – Strapless Strap-On
Oorspronkelijke prijs was: €45.65.€31.95Huidige prijs is: €31.95.
G-Tastic – Metal Silicone Dildo – 7 / 17,8 cm – This metallic silicone dildo has a beautiful, shimmering sheen and gorgeous color. It’s a great addition to your
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
G-Tastic – Metal Silicone Dildo – 7 / 17,8 cm – This metallic silicone dildo has a beautiful, shimmering sheen and gorgeous color. It’s a great addition to your toybox! It can be paired with a harness for strapon play or used solo with the powerful suction cup base for hands-free fun! The firm and flexible shaft is perfect for massaging deep inside and for reaching those hard-to-reach sensitive zones!Made of phthalate-free, premium grade silicone, this dildo is body safe for worry-free fun! Use only with water based lubricant for best results and never store it with silicone lubricant. After use, clean with warm water and antibacterial soap, then fully dry and store in a cool, dark place.
| Gewicht | 250 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 8.6 × 5 × 2 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Bruikbare lengte | 16,3cm |
| Diameter artikel | 4,6cm |
| Splashproof | Nee |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen