Ouch! – Twisted Hollow Strap-On – 8 / 20 cm – Metallic Blue
Oorspronkelijke prijs was: €23.76.€16.63Huidige prijs is: €16.63.
Glow in the Dark Ribbed Hollow Strap-On with Balls – 8 / 21 cm – Neon Green – Vergeet alles wat je weet van de klassieke Strap – On. Ouch! Hollow Strap – On gee
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
Glow in the Dark Ribbed Hollow Strap-On with Balls – 8 / 21 cm – Neon Green – Vergeet alles wat je weet van de klassieke Strap – On. Ouch! Hollow Strap – On geeft je een hele nieuwe manier van genot. De frisse ontwerpen en nieuwe kleuren maken jouw slaapkamerervaringen nog spannender. Het model van deze Strap – On is gebogen en geribbeld, wat zorgt voor nieuwe en opwindende gevoelens! De Strap – On is verstelbaar, waardoor het past bij elk lichaamstype. De heupband is comfortabel, waardoor het niet beweegt als jij je beste bewegingen laat zien. Draag deze Strap – On vol zelfvertrouwen en wees een beest in de slaapkamer.
| Gewicht | 480 kg |
|---|---|
| Afmetingen Verpakking | 29 × 10 × 16 cm |
| Aantal batterijen | No |
| Bruikbare lengte | 19,9cm |
| Diameter artikel | 4cm |
| Splashproof | Nee |
| Waterproof | Nee |
| Weekmaker vrij | Ja |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.

Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen